Gevorderd - Aanbiedingen vergelijken

Gevorderd - Aanbiedingen vergelijken

  Theorie

Uitdaging

Hoe vergelijken we aanbiedingen met elkaar?

Methode

Wanneer er voor een product verschillende aanbiedingen zijn, kan het niet altijd duidelijk zijn welke aanbieding voordeliger is. Dit kan worden bepaald door voor elke aanbieding uit te rekenen hoeveel 1 product kost. Vervolgens kun je de prijzen met elkaar vergelijken.

Bekijk het volgende voorbeeld:

Ruben heeft bij supermarkt A 60 aardbeien voor € 6,- gekocht.
Elise heeft bij supermarkt B 25 aardbeien voor € 4,- gekocht.
Bob heeft bij supermarkt C 20 aardbeien voor € 3,- gekocht.

Welke supermarkt heeft de meest aantrekkelijke aanbieding?



Reken uit hoeveel 1 aardbei kost bij iedere supermarkt.

Supermarkt A: € 6,- : 60 = € 0,10
Supermarkt B: € 4,- : 25 = € 0,16
Supermarkt C: € 3,- : 20 = € 0,15

Dus supermarkt A is het meest aantrekkelijk.

Met Slimleren kun je op een leuke manier thuis extra oefenen met de vakken waar jij moeite mee hebt. Zo ben je beter voorbereid en heb je nooit meer stress voor toetsen.
… meer dan 25.000 leerlingen met
Slimleren oefenen…
… en dat zij Slimleren gemiddeld
beoordelen met een 9,2!
Wil jij ook jouw kind laten kennismaken me Slimleren? Probeer nu onze programma's voor thuis 1 week gratis en vrijblijvend uit.